Ерсель Фарма Україна

Історія створення

Ідея створення фармацевтичної компанії Ерсель Фарма Україна, яка сформувалася в 2009р., з’явилася у молодих, енергійних лікарів, які навчалися в Європі та прагнули реалізації своєї мрії. Вони мають не лише європейський менталітет та сучасні знання, але й володіють стратегічним даром передбачення – вміють дивитися за горизонт. Тому вони добре розуміють основні драйвери (виклики) майбутнього розвитку галузі: по-перше, це постійний прогрес медицини з новими біологічними розробками і найважливішими дослідженнями; по-друге, це специфічні демографічні тенденції; і, нарешті, технічний прогрес (процес глобалізації), який неможливо не враховувати сучасним фармацевтичним компаніям.

Все це компанія намагається використати в своїй роботі, беручись до складних задач та нестандартних проектів.

Основні принципи нашої діяльності – відкритість і прозорість у взаєминах, гнучкість в адаптації до вимог ринку, оптимально збалансований портфель продуктів, високі стандарти якості та прийнятна ціна.

Такий підхід, а також грамотна стратегія (просування) дозволили нашій компанії за цей короткий термін розробити і зареєструвати декілька продуктів. В розробці знаходиться лінійка продуктів, які ми плануємо вивести на ринок в 2011 році.

При формуванні асортименту Ерсель Фарма сконцентрувалася на продуктах, що застосовуються в педіатрії, акушерстві і гінекології, неврології та гастроентерології.

Завдяки такій європейській філософії співпраці нам вдалося знайти надійних партнерів в Україні та в Європі, які працюють в галузі дистрибуції та виробництва.

Ми розуміємо, що неможливо ефективно реалізовувати намічену стратегію без грамотної та згуртованої команди. І ми створили таку команду, в якій працюють професіонали Вінниці та Києва.

Первый интегратор - создание сайтов на Битриксе, интеграция продуктов 1С-Bitrix. Купить.